TJ Družstevník Trhovište

www : http://m.tjfktrhoviste-sk.webnode.sk/

Vladimír Koba

predseda a štatutár klubu  mob: 0907 995 613

vladimir.koba@zoznam.sk

Blažej Kačkoš

tajomník klubu

mob: 0905 284 023


Ing.Marek Maťaš  

vedúci mužstva , pokladník        

mob: 0905 385 536


Blažej Kačkoš

ISSF manažér klubu

mob: 0905 355 794


Ing.Slavomír Koba  

Tréner - žiaci-dorast  U13,U15,U19 ,A-družstvo

mob: 0905 424 259


Informácie o TJ FK Družstevník   TRHOVIŠTE


Futbal v Trhovišti  v posledných rokoch neúspešne bojuje o postup do vyššej triedy.Každým rokom nám unikne postup o jednu priečku.Keď sme boli druhý postupoval prvý a keď sme boli tretí postúpili dvaja.Tento súťažný ročník 2014-2015 sa zmenili názvy súťaží z  tried   (I,II,III,IV)  na ligy v rámci OBFZ MI     (VI,VII-východ-západ ,VIII-východ-západ). Naše  "A"  mužstvo hrá v VII.lige skupina  západ,v ktorej sme sa po jeseni umiestnil na 4.priečke so stratou 14-bodov  na prvé Topoľany  a jedným plusovým bodom. Káder sa dopĺňa o mladých dorastencov , ktorí naberajú skúsenosti v mužskej súťaži.Cez zimnú prestávku sa trikrát do týždňa(streda , piatok,nedeľa)  trénuje v telocvični Naše mužstvo sa zúčastní 24.01.2015  na 9. ročníku "Turnaja ObFZ mužov v halovom futbale".

Mládežnícke družstvá:

III. liga starší dorast zemplínska VsFZ

Družstvo dorastencov dostalo na poslednú chvíľu ponuku od OBFZ MI  zahrať si v  III. lige starší dorast skupina zemplínska VsFZ z tretieho miesta. Výbor sa narýchlo rozhodol túto ponuku prijať,hoci sme si nevedeli celkom predstaviť čo to bude obnášať.Pre klub je to väčšia finančná záťaž no i napriek tomu sme sa do toho pustili.Chceli sme mládeži dať šancu zahrať si vyššiu súťaž  a tým zvýšiť záujem o šport .Zo začiatku to sľubne vyzeralo aj dochádzka na tréningy no po začiatku školského roku to upadlo.Po prvých zápasoch to išlo no potom na nás dopadla kríza z dôvodu slabšej dochádzky na tréning .Akoby  sa nám vybila batéria. Dorast je po jesennej časti na 7 priečke zo 14-tich mužstiev. Trochu sme boli optimisti a mysleli si ,že  kluby z okolitých dedín budú mať záujem dať niektorých svojich hráčov na hosťovanie do nášho klubu,aby získali  zápasovú prax v kvalitnejšej  súťaži.Nedopadlo to podľa predstáv no napriek tomu sú u nás na hosťovaní dvaja hráči z Ložína (Pivarník Jakub a Klíma Erik) a na jesennú časť jeden hráč z obce Moravany(Čekľovský Dominik).Možno to bolo aj preto ,že kluby majú problém postaviť vlastné družstvo dorastu.Vytráca  sa záujem o šport v obciach. Tento fénomém by bolo potrebné riešiť spoločnou komunikáciou medzi obcami podobne ako to funguje v duchovnej oblasti (ekumenizmus) . Po tejto sezóne nám z dorastu odchádzajú 4-5  ti hráči (Šoltés, Ďurina,Serbák ,Pivarník,Klíma? ). Bude ťažšie zaplátať túto dieru. Klub sa bude snažiť zvládnuť túto situáciu.

IV.liga Západ žiakov ObFZ Michalovce

Po zrušení  súťaže na umelej tráve žiakov sme sa rozhodli prihlásiť žiakov do IV.ligy západ U-15, aby sa nám úspešné družstvo žiakov nerozpadlo a nevypadlo zo zápasového rytmu. Je ťažké, aby iba trénovali a nehrali popritom súťažné zápasy.Ich dochádzka na tréningy je slušná. Po jeseni sme skončili na druhej priečke. Sme radi, že nám obec podala pomocnú ruku pri doprave mládeže na vzdialenejšie vonkajšie zápasy a škole, ktorá nám futbalovým krúžkom pomáha zachytávať futbalovo nadaných žiakov. Táto spolupráca je príkladná a prospešná pre ďalšie smerovanie mládeže ku športu,ale stále  ešte je čo zlepšovať. Na tomto mieste by som chcel poďakovať za namáhavú prácu trénerovi mládeže p.Stanislavovi Ščerbákovi a vedúcemu družstva Marošovi Kurtákovi pri výchove futbalovej mládeže. Chcelo by to viacej ľudí v tíme, lebo táto práca vyžaduje veľa sebazaprenia na úkor voľného času  s rodinou.  

Úradné hodiny

Pondelok: 07:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Utorok: 07:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Streda: 07:00 - 12:00 12:30 - 17:00
Štvrtok: 07:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Piatok: 07:00 - 13:00

Fotogaléria

Kalendár